Naše služby

Globální znalosti:

IBM Training působí ve více než 170 zemích, pracuje s vysoce kvalifikovanými obchodními partnery IBM a poskytuje pokročilé autorizované školení.

Organizované školící cesty

Speciální organizované školící cesty pomáhají rozvíjet hlubší schopnosti v dané technologii IBM nebo pracovní roli.

Rozpoznávání

IBM Badging & Certification umí nasměrovat vaše kroky tak, abyste se stali cenným zdrojem pro vaše zákazníky a klienty.

Flexibilní učení

Náš modul učení nabízí veškeré školení, které budete potřebovat, a zahrnuje kurzy na míru ve vámi preferovaném formátu.

Technická školení IBM

Připojte se ke špičkovým myslitelům, technologii a expertům z oboru ve více než 30 událostech po celém světě.

Odhalení

Nejste si jisti, kde začít? Vydejte se na objevnou cestu, podívejte se doporučení odborníků a prozkoumejte zdroje v oboru.

Analytics

Společnosti mohou transformovat své podnikání pomocí dat jako součást své kognitivní strategie. IBM Analytics používá tato výkonná data k zodpovězení náročných otázek, odhalování vzorů, řešení problémů a podporování převratných nápadů.

Cloud

S IBM Cloud klienti získávají nejpokročilejší kognitivní a datové nástroje od platformy Watson. Zahrnuje to kognitivní služby obsažené v katalogu Bluemix a nové organizované zdroje netradičních dat ze zdrojů jako Twitter a Weather Company.

Commerce

IBM Commerce poskytuje leaderům trhu přední řešení a hluboké zkušenosti v odvětví a oboru pro integrovanější klientskou zkušenost napříč celým obchodním cyklem.

Mobile

Software a služby IBM Mobile řídí mobilitu podniku nabízením nástrojů, potřebných k propojení, zabezpečení, správě a rozvoji mobilních sítí, infrastruktur a aplikací.

Security

Bezpečnostní výrobky a služby mohou integrovat portfolia a pomáhají tak detekovat pokročilé hrozby a zabraňovat jim.

Systems

IBM Systems poskytuje IT infrasktrukturu, která zachovává kvalitu služeb a dostupnost v kritickém prostředí.

Watson

IBM Watson je technologická platforma, která využívá přirozené jazykové zpracování a strojové učení k lepšímu náhledu na velké objemy nestrukturovaných dat. Zjistěte si více informací o kognitivním programování a o tom, jak Watson interpretuje lidský jazyk, rozhoduje a rozvíjí znalosti.