Autorizovaná školení IBM - Česká republika

Ve spolupráci s vybranými globálními poskytovateli školení IBM

Školení

Když v dnešním světě dojde na technologie budoucnosti, zbývá jen jen velmi málo prostoru pro nástroje a dovednosti z minulých časů. Pravidelně provádíme upgrade softwarových and hardwarových nástrojů na našem pracovišti a vaše dovedností vyžadují stejnou pozornost a „údržbu“.

Školení společnosti IBM se vyvinulo tak, že dnes nabízí lepší návaznost na vaše osobní cíle a potřeby v podnikání. Autorizované kurzy společnosti IBM – připravené i přizpůsobené – poskytovány vybranými globálními poskytovateli školení IBM s rozsáhlou sítí školicích míst a inovativních metod ve vzdělávání, se budou měnit podle toho jak a kde se budete chtít školit.

S vysoce kvalitním obsahem od společnosti IBM a dosahem a zkušenostmi našich globálních poskytovatelů školení, si můžete vybudovat rozsáhlé portfolio dovedností, které vytvoří základy pro růst vaší kariéry a díky kterým zůstanete konkurenceschopní na neustále se měnící trhu s technologiemi.
Další informace


Hledání školení IBM

Vyhledejte správné školení pomocí vlastních filtrů a kritérií.


Doporučované zdroje pro vzdělávání

 
  • developerWorks

    Online výukové programy, vzorové kódy, normy a zdroje poskytované odborníky ze společnosti IBM

  • Technická školení IBM

    Připojte se k předním myslitelům, technologickým guru a odborníkům z oboru na více než 30 událostech pořádaných po celém světě


Zavazujeme se pomáhat klientům získat dovednosti a odborné znalosti pro posunutí jejich kariéry na vyšší úroveň. Společnost IBM byla serverem TrainingIndustry.com uvedena v seznamu Top 20 školicích společností v oboru IT pět po sobě jdoucích let.